Rada Osiedla Wzgórze Wolności
 
Strona główna
Aktualności
Rada Osiedla
Historia Osiedla
Galeria
Harmonogram dyżurów
Dane kontaktowe/forum
Przydatne informacje
Mapa strony
Aktualności

Archiwum
 

Akcja "Zima" na Wzgórzu Wolności

03-02-2010
Rady Osiedli zostały włączone do akcji związanej z usuwaniem zalegającego w mieście śniegu. Ich członkowie mają zgłaszać ulice, z których należy usunąć śnieg. Do dyspozycji Rad Osiedli oddelegowanych zostanie 4 pracowników, 2 samochody ciężarowe i ładowarka. Prace mają być prowadzone 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Miasto wyznaczyło również 3 miejsca, w których za darmo i bez żadnych konsekwencji można będzie składować zebrany śnieg. Miejsca te znajdują się na ulicach: Ludwikowo (teren za cmentarzem), Prądocińskiej (dojazd do składowiska) oraz Lisiej (dojazd do oczyszczalni ścieków). Są one dobrze oznakowane i zabezpieczone. Przy okazji prezydent miasta dziękuje mieszkańcom, którzy z własnej inicjatywy sprzątnęli śnieg na swoich ulicach.
Wszelkie uwagi dotyczące walki ze skutkami zimy można kierować pod całodobowy numer telefonu w Centrum Zarządzania Kryzysowego 52 58 59 888 lub bezpośrednio do Rady Osiedla Wzgórze Wolności (dotyczące naszego osiedla) pod numer telefonu 0 660 794 356.

Rada Osiedla Wzgórze Wolności prosi o wyrozumiałość podczas prac ekip usuwających śnieg w godzinach wieczornych i nocnych oraz o umożliwienie sprawnego przebiegu prac poprzez ewentualne przeparkowanie pojazdów. Dziękuje również mieszkańcom, którzy odśnieżali ulice naszego osiedla, a wszystkich, którzy chcieliby pomóc w odśnieżaniu prosi o kontakt pod ww. numer telefonu lub pocztę email wzgorzewolnosci@onet.eu (także za pomocą formularza kontaktowego na stronie).
 
  Copyright (c) 2007-2015 Rada Osiedla Wzgórze Wolności